Je kurz pro mě? Pro koho je náš kurz určený?

Připravili jsme pro Vás shrnutí odpovědí na Vaši nejčastější otázkua je kurz pro mě když ,…“ , včetně fotek v prostředí a ukázek videí, materiálů, díky kterým se můžete bezpečně rozhodnout, či je kurz pro Vás nebo nikoliv.

Pro koho je kurz?

 • pro ty, co už 100x začali ale stále nejsou tam, kde si představovali
 • pro ty, kteří se změnou začínají nebo se o zdravý životní styl zajímají již dlouho ale mají z těch všech informací trošku nepořádek v hlavě a k ničemu to nevede
 • pro ty, kteří chtějí zdravě redukovat hmotnost a tvarovat postavu
 • pro ty, kteří neví jak mají začít cvičit a nechtějí do fitka či pro ty, kteří se tam těší ale potřebují přípravu
 • pro ty, kteří chtějí být zdraví a nastavit si vhodné dlouhodobě udržitelné návyky
 • pro ty, kteří se chtějí dovzdělat o základních tématech, viz náš dokument – harmonogram na webu
 • pro ty, kteří se chtějí naučit základní pohybové vzory a umět pracovat se svým tělem jak v posilovně, tak i mimo ni v domácím prostředí, či venku
 • pro ty, kteří chtějí pochopit, jak moudře si mají sestavit tréninkový plán
 • pro ty, kteří chtějí vzít své životní návyky od podlahy a hledají trvalá a rychlá, nikoliv jednoduchá a extrémně rychlá, řešení
 • pro ty, které zajímají informace v souvislostech v oblastech – pohyb, strava, mindset, prostředí, zdraví
 • pro ty, kteří jsou si pro sebe ochotni udělat čas a pozorně studovat a implementovat informace do praxe, kurz je intenzivní
 • pro ty, kteří chtějí studovat online z pohodlí domova
 • PRO TY, KTEŘÍ BEROU ODPOVĚDNOST DO SVÝCH RUKOU, NEVYMLOUVAJÍ SE NA ČAS, GENY A OSUD A UDĚLAJÍ MAXIMUM PRO SVÉ ZDRAVÍ ČI ZDRAVÍ SVÉ RODINY.

V kurzu se nám ocitli také zdravotníci, kteří si moc pochvalovali celkové uchopení a podání, celistvost a praktičnost informací, které využívají nejen ve svém životě, ale také pro své klienty, proto zde napíšeme: je to i pro kolegy z oboru (byť to není primární cílová skupina), kteří se chtějí v určitých tématech inspirovat, ukotvit, dovzdělat.

V rámci našeho zdraví se nepočítá to, co víme, ale to co děláme, proto je kurz teoreticko-PRAKTICKÝ a vše je podáváno tak, abyste po každém díle věděli, jak máte zužitkovat informace v praxi.

Pro koho kurz není

 • pro ty, kteří nejsou ochotni si na sebe udělat čas
 • pro ty, kteří spoléhají na rychlá neúčinná krátkodobá řešení
 • pro ty, kteří si myslí, že nastudovat kvalitní informace a postupně je převádět do praxe je ztráta času a stihnou to 2x rychleji s nějakou super dietou a tréninkovým plánem z internetu
 • pro ty, kteří mají svoje nezdařené pokusy tendence svádět na všechno ostatní – práce, málo času, škola, stres, děti, málo času, léto, zima, vánoce, narozeniny, prší..:)
  (taky jsme byli takoví!)

Pojďme nahlédnout dovnitř kurzu

Na úvodní straně Tě čeká uvítací video a “rozcestník”:

V každém měsíci jsou lekce rozdělené na týdny, týden je rozdělen na dny a jednotlivé dny jsou rozdělené na lekce.

Na posledním obrázku výše vidíte teoreticko-praktické lekce o lepku a mobilitě. Pod videem najdete vždy shrnutí, edukační materiál (viz materiál na téma lepek níže – má 6 stran, náhled máte k dispozici na obrázku). U některých lekcí dostanete (mléko, lepek,…) také příkladový jídelníček pro inspiraci.

Ukázka jedné strany z edukačního materiálu o lepku. Tento edukační materiál má celkem 6 stran.
Ukázka přikladového jídelníčku, který naleznete v kurzu Začni napořád.

Live vysílání

1x/ měsíc probíhá živé vysílání, kde se můžete/ nemusíte ptát na dotazy spojené s uplynulým měsícem.

Podpora FB skupiny

V naší Facebookové skupině probíhá sdílení a podpora celé 3 měsíce. 

PŘEDSTAVTE SI

… že máte 3 měsíce, každý měsíc má 4 týdny a každý týden má 4-6 lekcí, které jsou zaměřené jak teoreticky, tak prakticky.

Tolik energie, tolik informací, tolik tipů a sdílení do praxe. Už to chce “jenom” Váš čas a rozhodnutí. A protože to chce TEN čas, tak právě proto tolik “promujeme”, ať se přihlásíte co nejdříve a uděláte si v kalendáři místo a dopřejete si alespoň každý den 1 hodinu pro sebe.

Nechybějí ani hosté na úžasná témata

 • chladová terapie s Liborem Matušem,
 • hormony, antikoncepce a ženský cyklus s IHP Eliškou Hosnedlovou,
 • hormony po čtyřicítce jako bonus s MUDr Kateřinou Fialovou,
 • životní styl vrcholových sportovců versus běžné populace s Šimonem Belovičem,
 • funkční medicína a co si o sobě můžeme nechat zjistit s funkční lékařkou MUDr. Terezou Černou, CFMP
 • a také krásný materiál o vztazích, zdrojích od kinezioložky, fen kinezioložky Kateřiny Šilarové

Cena kurzu

Nejradši bychom to pustili do světa for free a k dispozici pořád, ale zaprvé, ono by to tím pádem vůbec nefungovalo, protože co je zadarmo, toho si lidé (bohužel) neváží a co si koupíte s neomezeným datem, to často nedokončíte. V rámci toho, kolik informací v kurzu máte, kolik set hodin přípravy nám celý projekt zabral jsme se však rozhodli to dát za velmi dostupnou cenu.

Žádná plitká teorie za velké peníze, která Vám do praxe bude k ničemu ale koncentrované využitelné informace, to, co skutečně potřebujete pro reálný život a co jsme se rozhodli sdílet v rámci naší dlouholeté praxe s klienty

Rozhodli jsme se cenu udělat dostupnou pro co nejvíce lidí, a to 6490 Kč. Kompletní ceník naleznete zde.

Připravili jsme pro vás na výběr 3 verze našeho online kurzu, tak aby byl co nejdostupnější.

Od významu stravy, přes makro a mikroživiny, po kontroverzní témata jako je lepek, přes prostředí – netoxická domácnost, vztahy, hormony, chlad, vodu, přípravu jídla, čas, motivace, mikrobiom, journaling, priority, až po základní pohybové vzory, dech, chůzi, správnou funkci core, jak si poskládat tréninkový plán, jak si počítat kalorie, počítat je vůbec? Jak si trackovat, pokud mám specifický cíl, co je to spalování tuků a jak na něj, uf, bude toho opravdu požehnaně, materiály Ti zůstanou napořád, k videím po skončení kurzu již nebudeš mít přístup.

Tak co, jdeš do toho s námi a začneš jednou provždy napořád?

Janča a Roman

Článek připravila Jani @janazahradnikova.cz