Pro média

Tato část webu slouží především pro potřeby novinářů, kteří připravují články týkající se našeho projektu. Budeme rádi, pokud při své práci využijete informace z připravených podkladů níže.

O PROJEKTU

Začni napořád

On-line kurz Začni napořád přináší ucelené spojení širokých základů z oblasti pohybu, výživy i mindsetu, protože „jen vědět nestačí“, ale je potřeba umět informace správně uchopit a aplikovat do praxe. Žádná suchá teorie, ale praktické tipy a informace zasazené do komplexního přístupu ke zdraví.

Projekt vznikl ve spolupráci nutriční terapeutky a koučky, Jany Zahradníkové, a mentora osobních trenérů, Romana Kunčara. Kurz s mottem Začni zdravě a začni napořád s osobní podporou obou zakladatelů trvá 12 týdnů a otevírá se 2x v roce.

Zakladatelé projektu Začni napořád

Jana Zahradníková

Jana Zahradníková je nutriční terapeutka, koučka a průvodkyně zdravých návyků a spoluzakladatelka projektu Začni napořád.

V dospívání si prošla mnohými zdravotními dysbalancemi, přes chronické angíny, poruchy příjmu potravy až po epileptické záchvaty. Tyto zkušenosti a zároveň absence kvalitní zdravotní péče jí motivovaly jít “zdravovědu” studovat a věnovat se jí v osobní praxi. Klíčem ke zdraví je podle ní celostní přístup, který se na člověka dívá jako na celek (mysl, tělo, duch). Věří, že správné informace a návyky jsou tou nejlepší prevencí. Vyznává principy funkční medicíny a výživy. Provází každého, kdo opravdu chce jít cestou ke zdraví.

V roce 2019 založila v Zastávce u Brna Centrum návyků a o tři roky později vznikl projekt a on-line kurz Začni napořád.

Najdete ji na www.janazahradnikova.cz a na Instagramu.

Roman Kunčar

Roman Kunčar je mentor osobních trenérů, inspirátor a spoluzakladatel projektu Začni napořád.

Silovému tréninku se věnuje už od mládí, ale až díky pobytu v zahraničí objevil jeho potenciál pro holistický přístup ke zdraví člověka. Říká, že zdraví není privilegium, ale má na něj nárok každý a lidé by měli mít jasno v tom, jak se starat o svoje tělo a správně se hýbat. Vedle mentoringu pro trenéry a koučinku pro širokou veřejnost se věnuje také firemnímu vzdělávání.

Podnikat začal v Anglii, kde pracoval jako osobní trenér ve fitness centru, ale také za barem a v restauraci, aby se na začátku uživil. Začni napořád vytvořil společně s Janou Zahradníkovou, aby pomáhali lidem změnit jejich přístup ke zdraví a motivovali je, se o sobe více starat.

Najdete ho na www.thegritunit.com a na Instagramu.

Fotografie ke stažení

Fotografie pro použití v digitálních nebo tiskových materiálech týkajících se kurzu Začni napořád.

Ke stažení ZDE.

Podcasty

Články

Logo

Logo projektu Začni napořád ke stažení ve vysokém a nízkém rozlišení pro použití v digitálních nebo tiskových materiálech:

CO VŠE SE V KURZU DOZVÍTE?

Obsah kurzu

Nechceš kupovat zajíce v pytli a chceš vědět, co Tě v kurzu Začni napořád čeká a nemine? Základy pohybu, výživy a mindsetu je pro Tebe moc široké téma? Obsah našeho kurzu si jednoduše stáhni níže. V PDF souborech nalezneš rozsáhlé shrnutí všech týdnů a čím si s námi projdeš.

Začni napořád

Váš vstup do kurzu, bude zároveň váš poslední začátek.

Komunita

Staňte se součástí komunity na Facebooku, kde se všichni navzájem podporují ve svých cílech!

Výživa

Žádné zkratky, žádné zázračné diety. Kvalitní informace a zdravý přístup k nim!

Pohyb

Poskytuje vyšší kvalitu života! Hýbejte se ať už jste kdekoliv!

Videa

Edukační videa s jasnými informacemi, místo dlouhých článků na internetu.

Podpora

Tentokrát v tom nejste sami. Roman a Janča jsou připraveni poskytnout podporu po celou dobu kurzu!

O ČEM KURZ VLASTNĚ JE?

Široké základy z oblasti pohybu,
výživy i mindsetu

Z praxe víme, že “vědět nestačí”, je potřeba umět informace správně uchopit a aplikovat do praxe. Jak si budovat správné návyky tak aby přinášely efektivní výsledky i radost?

Jste věční začátečníci, či se v této tématice už nějakou dobu pohybujete a chcete se posunout o kus dál? Tak jste tu správně.

Trénujte v posilovně či s vlastní váhou, budujte vztah k pohybu, ukážeme vám jak. Naučte se jíst správně v rámci vašich individuálních potřeb, pochopte jak funguje metabolismus, od žaludku až po střeva, jak je všechno se vším propojeno a najděte si ten svůj životní styl na míru.

Kde a jak teda začít?
Kde na to mám brát čas a motivaci? Jak to zvládat bez nátlaku a stresu?

0 +
Videí
0
Týdnů
0 +
Stránek materiálů
0 %
Podpora
Základní

4.990 Kč

/ Ks

Zaváděcí cena pro první běh kurzu.
Každý další běh kurzu bude dražší!

OBLÍBENÁ VERZE

premium

5.990 Kč

/ Ks

Zaváděcí cena pro první běh kurzu.
Každý další běh kurzu bude dražší!

vip

7.390 Kč

/ Ks

Zaváděcí cena pro první běh kurzu.
Každý další běh kurzu bude dražší!

CO NA KURZ ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI?

Reference

Nejste si jisti, zda je kurz pro vás? Možná vám při rozhodování pomohou názory těch, co už kurzem prošli.
Podívejte se, co na kurz říkají absolventi kurzu. 

Přemýšlím, kterým slovem vystihnout tento kurz. Napadají mě jen: úžasný, dokonalý, perfektní a totální luxus! A i tak je to málo. Tak úžasný hodiny (hlavně proveditelné v praxi!!) jsem nikde nenašla.

Přečíst celou recenzi.

5/5

Míša

CEO, Acme Industries

Potřebovala jsem navést, poradit… Už od prvního týdne jsem informace hltala. Kurz není jen o jídle a pohybu, ale i mindsetu a CELKOVYM kontextu – jak vše souvisí se vším. Dneska přesně vím, co si mám a nemám koupit a hlavně proč.

Přečíst celou recenzi.

5/5

Aneta

CEO, Acme Industries

Chtěla bych poděkovat a zároveň doporučit kurz Začni napořád. Je to neuvěřitelná bomba. Začala jsem jednou a držím se. Takže za mě výborná volba a hlavně Janička a Romča jsou skvělí lidi.

Zobrazit celou recenzi.

5/5

Míša

CEO, Acme Industries

Máte dotaz? Napište nám!