Reference od účastnice kurzu Míši F.

Přemýšlím kterým slovem vystihnout tento kurz. Napadají mě jen: úžasný, dokonalý, perfektní a totální luxus! A i tak je to málo.
Nejen, že nám Janča a Romča nachystali skvělé hodiny, ale nechali nás také nahlédnout do své praxe, jak oni přímo a reálně s klienty pracují (takže to, co říkají fakt funguje!). Každý se tu našel nejen v jednom videu, ale v každé části videa k danému tématu.

Vzhledem k tomu, že do kurzu jsem vstoupila jako certifikovaný poradce, tak jsem si myslela, že to bude vesměs opakování, ALE!!! Každou hodinou jsem se učila a hlavně aplikovala! Tak úžasný hodiny (hlavně proveditelné v praxi!!) jsem nikde nenašla. Přijde mi, že většina lidí se schová za titul nebo odbornost nebo nechce víc říct, aby byl odborník jen jeden, ale to neplatí v případě J+R.

Z hodin bych vypíchla následující: dozvíte se tolik informací, máte k dispozici i zpracované materiály, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit, poznáte nové lidi-hosty, ale hlavně uděláte si sami názor na to, co je ten VÁŠ zdravý životní styl! A vzhledem k tomu, že máte možnost se v průběhu kurzu ptát na vámi počet zvolených dotazů i na live vysílání, tak je to skvělý. Ptát se můžete na cokoliv, co Vás zrovna napadne (otázky výživy, sportu, mindsetu, psychiky, až na to v jaké barvě sportovního oblečení máte cvičit, aby ty kila z vás přímo seskočily 😀 věřím, že i po této otázce odejdete s odpovědí, která Vás nasměruje zase o krok blíž k sobě!).

Myslím si, že když projdeš tímto kurzem, tak budeš mít takový základ znalostí, že tě posunou jen a jen vpřed! A když už máš nějaké ty informace, tak teď Ti to teprve začne vše dávat smysl a hlavně to bude pro Tebe dlouhodobě žitelný a prostě: začneš už napořád! To Ti slibuju!

S láskou M.

5/5